3M AURA 9310+ FFP1 respiraator

1.40

3M AURA 9310+ FFP1 GEN3 respiraator on loodud tänu 3M järjepidevale soovile parandada mugavust. Uute omadustena on 9300 seeria respiraatoritele lisandunud madala hingamistakistusega filtritehnoloogia, mis võimaldab terve töövahetuse kergemalt hingata. Tolmurespiraatoril on perforeeritud ülemine paneel, vähendamaks kaitseprillide uduseks muutumist ning vormitud ninapaneel, mis parandab sobivust kaitseprillidega. Uudse lõuapaneeliotsikuga on lihtne ja turvaline respiraatorit näole tõmmata. Kokkuklapitav 3-paaniline disain sobib suurele hulgale näotüüpidele ja suurustele ning kohandub vastavalt näo liigutustele.

3M AURA 9310+ FFP1 vastab standardi EN 149:2001 + A1:2009 nõuetele – filtreeriva näoosaga respiraatorid kaitseks osakeste vastu.

  • Madala hingamistakistusega filtritehnoloogia
  • Vormitav ninapaneel moodustab hea tiheduse nina ja silmade piirjoonel ja aitab tagada hea vaatevälja
  • Sobib kõikidesse FFP1 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse (kuni 4 x LPN)
  • EN 149:2001+A1:2009 FFP1 NR D

Hoiatused. 3M AURA 9310+ respiraator FFP2  tolmumask ei kaitse kandjat gaaside ega aurude eest. Gaaside ja aurude eest kaitseks tuleks kasutada gaasirespiraatorit. Tolmumaski ei ole lubatud kasutada keskkondades, mille õhuhapnikutase on alla 17%. Maski kandjal ei tohi olla habet ega vuntse, mis mõjutavad maski tõhusust.
Paigaldage tolmumask vastavalt juhendile. Sobivuse kontrolliks alati enne tolmumaski kasutamist toimige järgnevalt. Katke tolmumaski esiosa mõlema käega ettevaatlikult, et te ei liigutaks seda paigast. KLAPIGA tolmumaski puhul hingake sügavalt SISSE. Kui õhk lekib nina ümbrusest, kohendage uuesti ninaklambrit, et leke kõrvaldada. Kui õhk lekib respiraatori külgedelt, reguleerige lekke kõrvaldamiseks paelte asendit. Kui Te ei saavuta korralikku tihedust, ärge sisenege ohtlikku piirkonda.

Kategooria: