3M C101 FFP1 respiraator

0.60

3M C101 FFP1 respiraator. Tahkete osakeste respiraator on kergekaaluline ning mugav kasutada. 3M C100 seeria tolmurespiraatorid pakuvad efektiivset hingamiskaitset keskkondades, kus töötajad puutuvad kokku õhus leiduvate tolmuosakeste ja mittelenduvate vedelate osakestega. Respiraator on klassikalise kumera kuju, ninaklambri ja kahe paelaga. Väga vastupidav ning ei vaju kasutamisel kokku.

3M C101 FFP1 respiraator vastab standardi EN 149:2001 + A1:2009 nõuetele – filtreeriva näoosaga respiraatorid kaitseks osakeste vastu.

  • EN 149:2001+A1:2009 FFP1 NR D
  • Kaitseb õhus leiduvate tolmuosakeste ja mittelenduvate vedelate osakeste eest
  • Klassikalise kumera kujuga
  • Ei vaju kokku
  • Sobib kasutamiseks koos 3M™ kaitseprillide ja kõrvaklappidega

NB! Paigaldage respiraator vastavalt juhendile. Sobivuse kontrolliks alati enne maski kasutamist toimige järgnevalt. Katke maski esiosa mõlema käega ettevaatlikult, et te ei liigutaks seda paigast. KLAPITA tolmumaski puhul hingake sügavalt VÄLJA. Kui õhk lekib nina ümbrusest, kohendage uuesti ninaklambrit, et leke kõrvaldada. Kui õhk lekib respiraatori külgedelt, reguleerige lekke kõrvaldamiseks paelte asendit. Kui Te ei saavuta korralikku tihedust, ärge sisenege ohtlikku piirkonda.

Kategooria: